Hukuk Bürosu

Hukuk bürosu, konusunda uzman avukatların bulunduğu, hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetlerinin sunulduğu yerlerdir. İstanbulda birçok hukuk bürosu bulunmaktadır. Hukuki destek talebinde bulunacak müvekkiller bu hukuk büroları arasından seçim yapabilirler. Hukuk bürosu seçimi yaparken dikkat edilecek hususlar vardır. Seçeceğiniz hukuk bürosu ile alakalı tavsiye yorumlarını mutlaka incelemeli mümkünse referanslı hukuk büroları arasında seçim yapmalısınız.

Hukuk büromuzda mobbing davaları ile alakalı avukatlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Mobbing davalarının yanında, bilişim suçları, boşanma davaları, nafaka davaları, menfi tespit davaları konularında uzman avukataların hukuk büromuzda bulunduğunu bilmenizi isteriz. Hukuk büromuzun internet sitesi üzerinden uzman avukatlarımıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Uzman Hukuk Bürosu

Hukuk bürosunun her konuda uzman olması beklenemez. Ancak hukuk büroları uzmanlık politikaları gereğince bir çok konuda avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunabilir. Böylelikle hukuk bürosunda çalışan avukatlar farklı hukuk dallarında uzman olup avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunabilir.

Uzman hukuk bürosu seçimi yaparken hangi alanda hukuk bürosu aradığınız önemlidir. Hukuk bürosunun aradığınız alanda uzman olup olmadığını araştırmalısınız. Bir hukuk bürosu birkaç alanda uzman olabileceği gibi bazı alanlarda tecrübe sahibi olmayabilir. Bu nedenle uzman hukuk bürosu seçtiğinizden emin olmalısınız.

İstanbuldaki En İyi Hukuk Büroları

Hukuk bürolarının her hukuk alanında en iyi olması mümkün değildir. Bir hukuk bürosu tecrübeli olduğu hukuki bir konuda istanbuldaki en iyi hukuk bürosu olarak öne çıkabilir. En iyi hukuk bürolarının belirlendiği bağımsız bir kurum ya da kuruluş yoktur. Hukuk büroları başarılarına göre en iyi hukuk bürosu olarak bilinir olmaktadır. Uluslararası bazı kuruluşlar hukuk bürolarına en iyi hukuk bürosu ödülü vermektedir. Belirli kategorilerde verilen bu ödüller o konuda ki en iyi hukuk bürolarını seçmenizde yardımcı olabilir

Hukuk Bürosu İnternet Sitesi

Hukuk bürosu internet sitesi üzerinde iletişim bilgilerimiz bulunmaktadır. Hukuk bürosu online hukuki destek paneli, hukuk bürosu whatsapp destek hattı, hukuk bürosu sesli iletişim numarası internet sitemizde belirtilmiştir. Bununla birlikte hukuk büromuza ulaşabilmek için hukuk bürosu iletişim sayfası üzerinde bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Hukuk büromuzun internet sitesi üzerinden bize ulaşan taleplerinize en kısa sürede yanıt verilmektedir. Hukuk büromuzdaki konusunda uzman avukatlarımız size belirttiğiniz telefon numarası ya da e-posta adresi üzerinden dönüş yapmaktadır. Hukuki problemlerinizle alakalı sorularının konusuna göre uzman avukata yönlendirilmektedir. Hukuk bürosundaki uzman avukat kendisine ulaşan soruya en kısa sürede yanıt vermektedir.

Hakkımızda

İstanbul merkezli hukuk büromuzda kurumsal ve bireysel müvekkillerimize gerekli akademik ve mesleki tecrübeye sahip dinamik yapıdaki kadromuz ile etkili avukatlık ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Sosyal ve mesleki gelişimimizin sürekliliği başarımızın temelini oluşturuyor. Hukuki, ekonomik ve sosyal gelişmelere paralel olarak özel eğitim planlamaları ile ekibimizin gelişiminde etkin rol alıyoruz.

Önleyici hukuk anlayışımız doğrultusunda,  hukuki uyuşmazlık ortaya çıkmadan önce kişisel ya da mesleki faaliyetlere ilişkin sözleşmelerin hazırlanması, müzakeresi ve uygulanması ile hukuki risk analizlerinin yapılması noktasında müvekkillerimize danışmanlık hizmeti veriyoruz.  Bununla birlikte ortaya çıkan hukuki ihtilafların çözümünü noktasında tüm kurum ve kuruluşlarda müvekkillerimize avukatlık hizmeti sunuyoruz.

WhatsApp Destek Hattı

WhatsApp destek hattından anında hukuki destek alabilirsiniz.

Sesli Destek Hattı

WhatsApp destek hattını kullanarak anında hukuki destek alabilirsiniz.

Online Destek Paneli

Müvekkil Destek Paneli üzerinden 7/24 online hukuki destek alabilirsiniz.

İletişim Sayfası

İletişim formunu kullanarak talep, öneri ve şikayetlerinizi ulaştırabilirsiniz.

Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

Müvekkillerimize gerekli akademik ve mesleki tecrübeye sahip dinamik yapıdaki kadromuz ile etkili avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Hukuki Danışmanlık Hizmeti

Avukatlık Hizmeti

Hukuki Mütalaa

Sosyal Sorumluluk

Hukuki Bülten

Davaya Müdahale Nedir?

Bir davada davacı ve davalı olmak üzere iki taraf bulunur. Dava bu iki taraf arasında gerçekleşir. Mahkeme tarafından dava sonunda verilen kararla bu iki tarafı etkiler. Kural olarak mahkemenin verdiği karar davalı ve davacı dışındaki üçüncü kişileri bağlamaz. Ancak bazı durumlarda davanın tarafı olamayan yani davada davacı veya davalı olmayan üçüncü kişiler de mahkeme sonunda verilen karadan etkilenebilir. Dava devam ederken bu etkilenmenin kendisi için olumsuz olabileceğini düşünen kişi davalı ya da davacıya yardımcı olmak isteyebilir. Bu nedenle Hukuk Muhakemeleri Kanunu madde 66 uyarınca davalı veya davacının davayı kazanması için davaya fer’i müdahale ile katılabilir.

Görüntüle